• Opłata za posiłki

Miesiac: MARZEC 2023
            SZKOŁA (kl. I-VIII) - 241,50 (23 dni x 10,50 zł)
            PRZEDSZKOLA - 299,00 (23 dni x 13,00 zł)

Wpłaty gotówką w dniach 13.03.-14.03.2023 r. w godz. 7:30-9:00 w sali nr 15.
            Kwoty do zapłaty zostaną podane przez Librusa w wiadomości prywatnej.

• Komunikat ZUS

Od 1 lutego można już składać wnioski o 500 plus na nowy okres świadczeniowy, który rozpocznie się 1 czerwca 2023 r. i potrwa do 31 maja 2024 r.

Świadczenie wychowawcze przysługuje na każde dziecko do ukończenia przez nie 18 lat, niezależnie od osiąganych dochodów. Żeby otrzymać świadczenie wychowawcze na nowy okres świadczeniowy, trzeba złożyć do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odpowiedni wniosek drogą elektroniczną.

• Opłata za posiłki

Miesiąc: LUTY 2023
            SZKOŁA (KL. I-VIII) – 126,00 zł (12 dni x 10,50 zł)
            PRZEDSZKOLA – 156,00 zł (12 dni x 13,00 zł)

Wpłaty gotówką w dniach 13.02.-14.02.2023 r. w godz. 7:30 – 9:00 w sali nr 15.
            Kwoty do zapłaty zostaną podane przez Librusa w wiadomości prywatnej.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Informujemy, że uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w następującym porządku:

1. Przyjazd autobusem wg starego harmonogramu na godzinę 8.00 do szkoły.

2. Msza święta w Kościele Parafialnym pw. Świętej Rodziny w Lubieszowie - godzina 8.00

3. Uroczysty apel na placu przed szkołą o godzinie 8.40.

• Zajęcia adaptacyjne

Informujemy, że 31.08.2022r. o godz. 9:00 w sali nr 6 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla nowoprzyjętych przedszkolaków.

Prosimy, aby każda osoba uczestnicząca w zajęciach (dziecko i rodzic) przyniosła ze sobą zmienne obuwie.

Serdecznie zapraszam

• Wyprawka szkolna 2022/2023

WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY I

SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LUBIESZOWIE

Wyposażenie ucznia:

• tornister/plecak podpisany danymi dziecka
            • strój galowy (czarna, granatowa spódnica lub spodnie; biała bluzka lub koszula)
            • strój gimnastyczny na wf (czarne, granatowe spodenki, biała koszulka, białe skarpet
          • Podręczniki do religii

Informacja dotycząca podręczników oraz ćwiczeń z religii zostanie podana przez nauczyciela katechetę w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023.

• Wyprawka

Grupa 3/4 latków "Pszczółki"

• kapcie
            • kubek do mycia zębów
            • szczoteczka do mycia zębów
            • pasta do mycia zębów
            • ubrania na przebranie (2 pary majtek, spodnie, bluzka, skarpetki)
            • worek na ubrania
            • 2 paczki chusteczek higienicznych w kartoniku
            • 1 paczka chusteczek nawilżanych
            • 2 mydła w płynie
            • teczk
          • Zebranie

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów przyszłej klasy I w roku szkolnym 2022/2023, które odbędzie się 2 czerwca o godzinie 16.00 na sali gimnastycznej w szkole. Na zebraniu zostaną Państwo zapoznani z organizacją pracy w klasie I oraz innymi informacjami związanymi z nauką dzieci w naszej szkole.

25.04.2022r. nasze przedszkolaki ponownie spotkały się z książeczkami zakupionymi w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Tym razem wysłuchały treści książki pt. "Tosia i Julek myją zęby". W ciekawy i zabawny sposób staramy się przekazać korzyści płynące z dbania o małe ząbki. Dzieci pracowały z książkami: śledziły tekst czytany przez Panią i oglądały obrazki. Wielu Przedszkolaków wypożyczyło książeczki do domu. Miłego czytania.