• Karta zgłoszenia na obiady

• Karta zgłoszenia na obiady - do pobrania w wersji pdf

do Regulaminu stołówki szkolnej i przedszkolnej oraz wysokości opłat

w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Lubieszowie

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA NA OBIADY

W ROKU SZKOLNYM …………/………….

Proszę o przyjęcie mojego dziecka (imię i nazwisko) …………………………………………………………

ucznia/uczennicy klasy …………….. na obiady do stołówki szkolnej od dnia …………………………..….

TAK*

NIE

Informuję, że moje dziecko jest na diecie pokarmowej: (ZAZNACZYĆ X)

* jeśli TAK, należy do karty zgłoszenia dołączyć zaświadczenie lekarskie.

Dane rodzica/opiekuna prawnego do kontaktów ze stołówką:

Imię i nazwisko: ……………………………………………………………………………………………………..

Telefon kontaktowy: ………………………………………………………………………………………………..

Oświadczam, że:

1. Zapoznałam/em się z zasadami odpłatności za obiady w stołówce szkolnej w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Lubieszowie i akceptuje je.
          2. Zobowiązuje się do regularnego uiszczania opłat z tytułu żywienia mojego dziecka zgodnie z ustaloną stawką i w ustalonym terminie.
          3. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na zbieranie wyżej wymienionych danych osobowych, które zostaną wykorzystane wyłącznie do celów niezbędnych do współpracy ze stołówką szkolną.

Lubieszów, dnia ……………………….                                        …………………………………………….

Podpis rodzica/opiekuna prawnego

Tutaj odciąć - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1. Opłaty za obiady wnosi się za cały miesiąc z góry do dnia 10 dnia każdego miesiąca w postaci wpłaty w formie gotówkowej u osoby wyznaczonej przez dyrektora lub w sekretariacie.
          2. Wysokość opłaty po uwzględnieniu odliczeń podaje do wiadomości sekretariat szkoły. Informacja dla uczniów podawana jest poprzez dziennik elektroniczny, w wiadomości prywatnej.
          3. Rezygnacja z obiadów na następny miesiąc musi być zgłoszona w sekretariacie na piśmie do końca bieżącego miesiąca.
          4. Odpisy za niespożyte posiłki mogą nastąpić z powodu uprzednio zgłoszonych prawidłowo nieobecności w przedszkolu.
          5. Zwrot opłat dokonuje się w formie odpisu z należności za posiłki w następnym miesiącu.
          6. W przypadku nieuzasadnionej lub niezgłoszonej nieobecności dziecka/ucznia na posiłku, uiszczona z góry opłata nie podlega zwrotowi.
          7. Obecności uczniów w szkole sprawdzane są codziennie na 1-wszej lekcji przez wyznaczonego pracownika i nie ma potrzeby zgłaszania nieobecności uczniów telefonicznie lub osobiście.
          8. W przypadku pojawienia się ucznia po sprawdzeniu obecności i chęci skorzystania z obiadu, należy o tym fakcie niezwłocznie powiadomić sekretariat szkoły.
          9. W sytuacji, kiedy rodzice/opiekunowie prawni dziecka/ucznia nie dokonają wpłaty za posiłki w terminie określonym w niniejszym regulaminie, otrzymają przypomnienie o konieczności uiszczenia opłaty.
          10. Brak uiszczenia opłaty skutkuje skreśleniem dziecka/ucznia z listy korzystających z posiłków od dnia następnego, po otrzymaniu przypomnienia przez rodziców/prawnych opiekunów.