• Lekcja biblioteczna w Przedszkolu

• Nasze Przedszkolaki po raz kolejny spotkały się z książkami, które pozyskaliśmy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Tym razem każde dziecko wybrało sobie książeczkę, która mu się najbardziej spodobała lub którą zapamiętało z poprzednich spotkań. Oglądaliśmy obrazki, czytaliśmy fragmenty, następnie wszystkie dzieci wykonywały zakładki do książek. Zadaniem Przedszkolaków było znalezienie domku dla gotowej zakładki czyli włożenie jej w najładniejsze miejsce w książeczce. Świetna zabawa, dużo wrażeń i miło spędzony czas z książkami

• Biblioterapia w przedszkolu - Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

• Pani psycholog Agata Sołdańska przeprowadziła w przedszkolu zajęcia z biblioterapii z wykorzystaniem książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dzieci z zainteresowaniem słuchały krótkich historii dotyczących przeżywania emocji. Mogły również podzielić się wrażeniami z wysłuchanych opowieści i porozmawiać o swoich emocjach. Na koniec przedszkolaki prezentowały różne emocje rysując je na gotowych szablonach twarzy.

• Rekrutacja uzupełniająca

• Od 1 do 15 kwietna ogłaszamy nabór na wolne miejsca do Punktu Przedszkolnego (3-4 latki) w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Lubieszowie na rok szkolny 2022/2023.